Kunstbeeld

Kunstbeeld

donderdag 29 september 2016

Twitterveiling

Kunstbeeld #11-2012

Twitterveiling
Maak kans op bovenstaande VANMOOF fiets, een gesigneerde TINKEBELL.-naaktkalender en een gesigneerde foto!

Doe mee aan de Kunstbeeld Twitterveiling.

Spelregels:
  • Je kunt bieden op 15 november tussen 10.00 en 17.00 uur.
  • Je doet mee aan de veiling door de hashtag #KBveiling te gebruiken.
  • Er kan steeds met 20 euro worden overgeboden.

Om het uur verzendt de redactie van Kunstbeeld via Twitter een update wie het hoogste bod heeft uitgebracht.

Om 17.00 uur sluit de veiling en wordt bepaald wie de fiets, de naaktkalender en de foto krijgt.

Uiteraard gaan de opbrengsten naar de jonge Fillipijnse prostituees Mitch (18) en Cyris (22).

Klik hier voor meer informatie over TINKEBELL.'s project SAVE the girls.
Klik hier voor meer informatie over VANMOOF fietsen.

Bestel Kunstbeeld nu

Inloggen

Inloggen
Registreren
Wachtwoord vergeten
Wachwoord vergeten

Inloggen